Домашнє відеоспостереження за нянею

Система відеоспостереження дозволить вам контролювати ситуацію в домі, стежити за роботою домашнього персоналу. Прихована камера для спостереження за нянею — ефективний інструмент, який вбереже вас від нервування з приводу безпеки і здоров'я вашої дитини.

Багато хто чув про неетичні вчинки працівників. Відеореєстратори допоможуть вам бути в курсі того, як співробітники виконують свої обов'язки, чи відвідують їх сторонні особи. Крім того, ви зможете оцінити поведінку самої дитини.

Прихована камера няня є важливою складовою загальної системи безпеки. Запис може вестися приховано або відкрито. При цьому персонал має знати про те, що в будинку встановлено записуюче обладнання. Відеозапис в будь-якому випадку дисциплінує і робить працівника більш відповідальним.

Записуючі пристрої можуть бути дротяними і бездротовими. Установка останніх цікава тим, що може виконуватися навіть на тих об'єктах, де вже завершено ремонт. В цьому випадку дизайн не постраждає.

Прихована камера датчик руху збережуть ваше майно від крадіжки, допоможуть запобігти несанкціонованому проникненню в приміщення. Відеореєстратори ведуть запис безперервно. Ви зможете побачити зображення за допомогою будь-якого гаджета з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету.

Якщо ви хочете, щоб прихована камера спостереження за нянею працювала максимально ефективно, довірте установку обладнання професіоналам. Вони вкажуть точні місця розташування пристроїв. Таким чином ви уникнете «мертвих» зон.

Охоронне агентство «Барс» підготує індивідуальний проект. Фахівці виконають монтаж, налаштування і технічне обслуговування комплексу.

У нашому розпорядженні сучасна матеріально-технічна база. Всі технічні засоби, які ми використовуємо для вашого захисту, сертифіковані і мають відповідну документацію.

На даний момент під нашим контролем знаходяться більше 30 тис. об'єктів по Україні. Серед послуг компанії «Барс» — супровід транспорту, вантажів, охорона приватної та бізнес нерухомості, супутниковий моніторинг і багато іншого.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОА Барс
Ваш емейл