Як працює охоронна GSM-сигналізація?

GSM-сигналізація вважається на сьогоднішній день найбільш ефективним засобом захисту майна від несанкціонованого проникнення. Принцип роботи охоронної сигналізації даного типу ми висвітлимо в цій статті.

Система безпеки складається з обладнання і технічних пристроїв, які відстежують обстановку на об'єкті. У разі нештатної ситуації вони передають тривожний сигнал на центральний пульт охорони по GSM-каналам (мобільний зв'язок). Дані дублюються на гаджети власника.

Плюси такої системи захисту:

· універсальність — може використовуватися не тільки в будинках або квартирах, а й для охорони гаражів, прилеглих територій;

· можливість створення комплексної системи безпеки, включаючи інженерні мережі та інші елементи життєзабезпечення;

· стабільна робота і висока надійність;

· варіативність — система може бути дротовою або бездротовою, остання цікава тим, що дозволяє монтувати обладнання на об'єктах із завершеним ремонтом;

· оптимальне співвідношення ціни і якості.

Охоронна сигналізація, принцип роботи якої заснований на застосуванні GSM-каналу, складається з базового комплекту обладнання.

Датчики — «очі» системи. Вони чуйно реагують на будь-які зміни в просторі. Існує кілька типів пристроїв: розбиття скла, руху.

Приймально-контрольний прилад — «мозок» системи. Він збирає і аналізує інформацію від усіх датчиків, встановлених на території, що охороняється. На підставі цих даних прилад приймає рішення про передачу тривожного сигналу на центральний пульт.

Також в комплект входять клавіатура і бездротова тривожна кнопка.

Щоб не помилитися з вибором устаткування, краще звернутися до професіоналів. Вони проаналізують можливі загрози, врахують планування приміщення, поверх та інші нюанси, які важливі для проектування системи. Якщо в будинку знаходяться тварини, фахівці підберуть датчики, які не реагують на об'єкти вагою до 25 кг. Комплекс буде працювати стабільно, без помилкових спрацьовувань.

Принцип роботи GSM-сигналізації передбачає широкі можливості щодо забезпечення захисту будь-якого об'єкта — будь то житловий будинок або торговий центр.

Якісний монтаж і проект дозволять вам забути про проблеми з безпекою і спокійно їхати у відрядження чи відпустку.

Охоронне агентство «Барс» гарантує результат і оперативне усунення будь-якої нештатної ситуації. Ми є однією з небагатьох приватних структур, які мають у своєму розпорядженні власні групи швидкого реагування. ГШР виїжджають на місце виклику протягом 3-7 хвилин.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОА Барс
Ваш емейл