Охорона периметра приватного будинку — надійний захист вашого майна

Охорона периметра будинку дозволяє попередити несанкціоноване проникнення на територію. З цією метою використовуються спеціальні датчики. Вони застосовуються для захисту огородженої ділянки приватного будинку, автомобільної стоянки, відкритого складу та інших об'єктів.

Устаткування створює «невидиму» стіну, перетин якої провокує спрацьовування системи. На центральний пульт надходить тривожний сигнал.

Датчики відрізняються зоною дії. Залежно від типу пристрою бар'єр може мати різну ширину і висоту.

Як підібрати датчики?

Охорона периметра приватного будинку починається з аналізу об'єкта, а також розробки індивідуального проекту. Останній враховує безліч нюансів території, що охороняється.

Площа — від її розмірів залежить потужність системи і датчиків, необхідно врахувати ландшафтні зміни, наявність природних перешкод у вигляді дерев або річок, сюди ж входить визначення оптимальної ширини і висоти «стіни».

Дротові або бездротові — останні прості в монтажі, перші дешевші і вимагають мінімального техобслуговування, але дроти можна знайти і зруйнувати.

Корпус — повинен бути надійним, міцним і пиловологостійким.

Найбільш ефективний результат периметральна охорона приватного будинку Київ дає в поєднанні з камерами відеоспостереження і системою контролю доступу.

Якщо у вас виникли питання з приводу підбору обладнання для охорони периметра, фахівці охоронної агенції «Барс» допоможуть вам підібрати оптимальну систему. Ділянку оглянуть професіонали і нададуть розгорнуту консультацію.

Наша компанія надає охоронні послуги з 2011 року. Ми забезпечуємо захист приватної власності, охорону фізичних осіб, технічний супровід і інші послуги.

У нашому розпорядженні сучасне обладнання, а в штаті працюють кваліфіковані співробітники з великим досвідом роботи.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОА Барс
Ваш емейл