Особливості дротової і бездротової сигналізації. Яку обрати?

На сьогоднішній день на ринку представлені два основних типи охоронних систем, що відрізняються принципом передачі сигналу. Це бездротова й дротова сигналізація. І та, і інша мають свої плюси і мінуси.

Бездротова система легко монтується. За бажанням обладнання можна перемістити на нову локацію. Оптимальна для об'єктів із завершеним ремонтом, де неприпустимі втручання в інтер'єр.

Дротова підійде в тому випадку, якщо ви тільки плануєте або перебуваєте в процесі ремонту. Установка може зайняти якийсь час і може знадобитися руйнувати стіни.

Бездротова охоронна сигналізація для будинку має високу точність роботи. Датчики пов'язані із приймально-контрольним приладом за допомогою радіохвиль. Але є нюанс. Меблі та стіни зменшують потужність радіосигналу. При установці необхідно це врахувати.

У дротових комплексах сигнал передається по кабелю. Він надійний, але дроти можна знайти і перерізати.

Устаткування бездротової системи відрізняється невеликими розмірами, що дозволяє встановлювати його непомітно. При цьому не порушується дизайн.

 

Максимально приховати від сторонніх очей дротові датчики при всьому бажанні не вийде.

Бездротову систему можна використовувати для двох будівель, що стоять поруч. Наприклад, для будинку і гаража. Якщо останній розташований в межах 100 м.

Комплекс в будь-який момент можна розширити пожежними сповіщувачами, датчиками витоку води, газу.

При переїзді в інше приміщення бездротова охоронна сигналізація може бути легко демонтована і перенесена на новий об'єкт.

І ще одна особливість цього виду систем безпеки. Акумуляторні батареї, від яких працює обладнання, необхідно час від часу міняти. Дротова сигналізація передбачає мінімальне технічне обслуговування.

Співробітники охоронного агентства «Барс» допоможуть вам визначитися з сигналізацією. Ми проаналізуємо об'єкт, розробимо індивідуальний проект і запустимо комплекс в роботу.

Наша компанія надає охоронні послуги з 2011 року. З нами співпрацюють як приватні особи, так і представники бізнесу, промисловості. У нашому штаті працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в охоронних і правоохоронних структурах. Матеріально-технічна база включає сучасне сертифіковане обладнання.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОА Барс
Ваш емейл