Пультова сигналізація — гарантія збереження майна і вашої безпеки

Охоронна сигналізація обирається один раз і надовго. До її придбання та встановлення варто підходити раціонально, довіривши безпеку квартири і збереження майна професіоналам.

Комплектація

Від того, наскільки якісно продумана система і обладнання, що входить до її складу, залежить ефективність роботи комплексу.

Стандартні зони ризику — це двері та вікна. Особливо важливо продумати всі деталі, якщо ви живете на першому або останньому поверсі.

У стандартний набір сигналізації входять наступні пристрої:

  • датчик відкриття двері/вікон;
  • датчик руху;
  • охоронний прилад;
  • клавіатура;
  • бездротова тривожна кнопка.

Найчастіше для однієї кімнати досить одного датчика руху. Якщо планування приміщення не дозволяє пристрою контролювати всю площу, кількість сенсорів може бути збільшено.

Можна підібрати додаткове обладнання, наприклад, сповіщувач витоку газу, затоплення, сирену.

Переваги пультової системи безпеки:

  • безпека житлового будинку гарантована, контроль здійснюється безперервно з моменту постановки об'єкта на сигналізацію;
  • у разі загрози наряд групи швидкого реагування буде на місці події протягом лічених хвилин.

Компетентні співробітники охоронної агенції «Барс» допоможуть підібрати обладнання конкретно під ваші завдання. Ми розробимо індивідуальний проект системи безпеки і запустимо комплекс в роботу.

Компанія надає охоронні послуги з 2011 року. Нашим сервісом користуються представники бізнесу, промисловості, а також приватні особи. Ми забезпечуємо захист приватної власності, охорону масових заходів, супроводжуємо вантажі і транспорт - виконуємо широкий спектр послуг. У нашому штаті кваліфіковані працівники, охоронці з великим досвідом і професійними навичками.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОА Барс
Ваш емейл