Розумний будинок – розумна фортеця. Технології безпеки Smart House

Система безпеки розумного будинку — це багатофункціональний комплекс, який відповідає за роботу інженерних мереж і охорону майна. Технології розумного будинку дозволяють контролювати систему подачі води, газу, відстежувати зачинення вікон і дверей, вчасно виявляти аварійні ситуації, запобігати несанкціонованому проникненню на об'єкт.

Охоронні функції

Будинок обладнується різними датчиками (відкриття двері/вікон, руху). У разі спроби злому тривожний сигнал моментально надійде на центральний пульт охорони і буде продубльований на смартфон власника. Група швидкого реагування прибуде на місце виклику протягом лічених хвилин.

Відеоспостереження

Найбільш ефективно комплекс працює у поєднанні з камерами відеоспостереження. Реєстратори можна встановити як всередині, так і зовні будинку. Налаштування передбачає різні режими роботи: постійний запис, спрацьовування на рух. Дивитися зображення можна з будь-якої точки, де є доступ до інтернету. Професіонали підкажуть, яке обладнання підійде і встановлять його так, щоб не було «мертвих» зон.

Контроль зачинення вікон/двері

Залишаючи приміщення або готуючись до сну, система проінформує вас про залишені відкритими вікна або незачинені двері. Датчикам, що контролюють положення, можна задати рівень чутливості. У цьому випадку вони не будуть реагувати на рух штор, наприклад. Крім того, вони можуть відповідати за стан ролетів, жалюзі.

Захист від протікання

Побутові аварії можуть завдати не меншої шкоди, ніж дії грабіжника. Система розумний будинок передбачає наявність спеціальних датчиків протікання води або газу, які встановлюються у відповідних місцях (під ванною, пральною машиною). У разі спрацювання пристрою буде перекрита подача носія, а на смартфон власника надійде повідомлення.

Імітація присутності

Під час відсутності господарів розумний будинок може імітувати життєдіяльність людей на об'єкті, що охороняється. За сценарієм може включатися радіо, світло, звучати голос, свист чайника.

Комплекс обладнання дозволить запобігти багатьох неприємних і непередбачуваних ситуацій, які час від часу відбуваються в будинку.

Охоронне агентство «Барс» має сучасне обладнання, яке забезпечить вашу безпеку і збереження вашого майна. У нашому штаті працюють кваліфіковані співробітники, які готові усунути будь-яку загрозу. Після спрацьовування системи, наряд групи швидкого реагування буде на місці виклику вже за кілька хвилин.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОА Барс
Ваш емейл