Вибираємо схованку в будинку. Куди ховати гроші ніколи не слід.

Якщо ви не довіряєте банкам і хочете знайти надійний сховок в квартирі або будинку, куди заховати гроші, ця стаття буде вам корисна. Найголовніше правило в даному випадку - уникати стереотипів і не бути передбачуваними у виборі місць.
 
Велика помилка вважати, що злодії не полізуть в зливний бачок тільки тому, що ви самі туди не заглядаєте. Грабіжники відразу ж обшукають спальню. Оглянуть комоди, шафи з постільною білизною, пошукають під матрацом і не забудуть про подушках. Перевірять картини, дзеркала, килими, а точніше простір за ними.
 
Не варто ховати гроші в книгах. Про це схованці сьогодні знають навіть діти. Не найкращий варіант, куди можна заховати гроші вдома, - антресолі, полиці, ящики, система вентиляції та побутова техніка.
 
На кухні зазвичай перевіряють банки з крупами. Особливо привертають злодіїв ті, які вже вкрилися пилом. Зломщики обшукають меблі, можуть навіть розірвати обшивку диванів і крісел, якщо запідозрять там заначку.
 
Відволікайте увагу
 
Ефективним способом зберегти заощадження може стати фальштайнік. Його навмисно необхідно зробити доступним. У цьому відволікаючому затишному місці може лежати незначна сума грошей. Але є велика ймовірність, що грабіжники обмежаться тільки нею і прискіпливіше шукати не стануть.
 
Якщо ви не визначилися з тим, куди заховати гроші в будинку, придбайте сейф. Можна також піти на хитрість і покласти в нього невелику частину заощаджень. Злодії можуть забрати сейф з собою, але вже точно не стануть шукати інші тайники.
 
Максимально ефективним способом збереження нажитого майна буде установка охоронної сигналізації. Самі грабіжники визнаються, що обходять стороною об'єкти, узяті під охорону. Вже дуже високі ризики в даних обставинах. А якщо сигналізація поєднується з надійними дверними замками, питання «куди заховати гроші в квартирі?» Відпаде сам собою.
 
Охоронне агентство «Барс» - ваш надійний партнер з безпеки. Ми надаємо широкий спектр охоронних послуг з 2011 року. Наші можливості та технічна база дозволяють не тільки забезпечувати захист приватного майна або об'єктів бізнес сегмента, ми також займаємося охороною масових заходів міжнародного рівня, захистом інформації, виконуємо супутниковий моніторинг, супроводжуємо транспортні засоби, вантажі.
 
Нашими перевагами є наявність власних груп швидкого реагування і великої матеріально-технічної бази, яка включає сучасне сертифіковане обладнання.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОА Барс
Ваш емейл